5383Höganäs Antique Roma 196x196x9,5 mmhttps://www.stonefactory.se/inomhus/klinker-golvplattor/klinker-20x20-cm/cc-hoganas-antique-roma-196x196x95-mm?channelCountry=SEhttps://www.stonefactory.se/pub_images/original/Antique-Roma.jpgInStock1057SEK/inomhus/klinker-golvplattor/klinker-20x20-cm/inomhus/klinker-golvplattor/monstrat-klinker/inomhus/klinker-golvplattor/frostbestandigt/inomhus/inomhus/klinker-golvplattor/marockanskt-klinkerAntique är en härlig marrakechplatta från Höganäs. Antique är en klinkerserie som är frosttålig och passar bra till både golv och vägg. Grundplattan kan kombineras med de härliga marrakechmönstrade plattorna i serien som ligger som beställningsvara. Kontakta oss vid intresse.
<B>OBS! En viss mönsterförskjutning kan förekomma. Då keramik är ett naturmaterial med en tolerans blir inte mönstret alltid exakt.</B>
1244
Antique är en härlig marrakechplatta från Höganäs. Antique är en klinkerserie som är frosttålig och passar bra till både golv och vägg. Grundplattan kan kombineras med de härliga marrakechmönstrade plattorna i serien som ligger som beställningsvara. Kontakta oss vid intresse.
OBS! En viss mönsterförskjutning kan förekomma. Då keramik är ett naturmaterial med en tolerans blir inte mönstret alltid exakt.